FAQ


Sprawdź, czy już odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie.

Jak mogę podpisać umowę?

W celu podpisania umowy, należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z Piotrem Nowakowskim pod nr tel.: 661 663 033 lub e-mail: na.czas@interia.pl. oraz umówić się na spotkanie w dowolnym terminie.

Dla jakich podmiotów Na Czas świadczy usługi?

Usługa dostawy zamówień dedykowana jest dla restauracji, pizzerii, bistro, barów oraz firm świadczących usługi cateringowe. Jeśli Twoja działalność nie klasyfikuje się w powyższych kategoriach, skontaktuj się z nami – udzielimy Ci odpowiedzi.

Na jakim obszarze działa usługa Na Czas?

Usługa Na Czas oferuje dowóz posiłków z restauracji do klientów na obszarze miasta Kraków. Podczas podpisywania umowy, istnieje możliwość uzgodnienia, iż dowóz posiłków do klientów ograniczony będzie do jednej lub kilku dzielnic Krakowa.

Czy firma dysponuje odpowiednim sprzętem oraz kadrą?

Na Czas S.C. dysponuje flotą pojazdów, w której skład wchodzą rowery, skutery i samochody. Firma posiada również doświadczonych kierowców, wyposażonych w odpowiedni sprzęt do przewożenia gastronomii oraz aplikację mobilną umożliwiającą współpracę z restauracją.

Czy firma posiada odpowiednie zezwolenia?

Na Czas S.C. posiada wszelkie wymagane prawem zezwolenia uprawniające do prowadzenia działalności transportu w zakresie gastronomii.

Jak mogę zainstalować aplikację Na Czas?

Aplikacje mobilne NaCzas dla Biznesu oraz NaCzas dla Kierowców możliwe są do pobrania przez sklep Google Play. Jednak dostęp do funkcjonalności aplikacji wymaga utworzenia konta, które zakładamy dopiero po podpisaniu umowy w wersji papierowej.

Jak Na Czas rozlicza się z restauracją?

W przypadku zamówienia do kwoty 100 zł, rozliczenie z restauracją następuje w chwili odbioru posiłku przez kierowcę. Gdy zamówienie przekracza kwotę 100 zł, kierowca najpierw dostarcza danie do klienta, następnie powraca do restauracji w celu dokonania rozliczenia.

Czy Na Czas wystawia Faktury VAT?

Tak, Na Czas wystawia comiesięczne Faktury VAT, opiewające na uzgodnioną wcześniej kwotę wynagrodzenia za realizację usługi.