Instrukcja aplikacji


Poznaj aplikację Na Czas wspierającą dostawy z Twojej restauracji

features-img

Zamawianie kierowców

Pierwszym krokiem jest wpisanie adresu dostawy oraz formy płatności wybranej przez klienta. Aplikacja samodzielnie wyszukuje najbliższego i dostępnego kierowcę, który pojawia się po odbiór zamówienia do 10 min.
Kierowca rozlicza się z restauracją podczas odbioru zamówienia, następnie wyrusza do klienta.

Odmierzanie czasu dostawy

Od momentu akceptacji zlecenia, aplikacja odmierza czas, który jest potrzebny kierowcy na zrealizowanie dostawy. Pozwala to na późniejsze generowanie raportów dotyczących średniego i całkowitego czasu dostawy jak również precyzyjnemu określeniu klientowi przewidywanego czasu dostawy w przyszłości.

features-img
features-img

Śledzenie trasy dostawy

Po przyjęciu zlecenia przez kierowcę, aplikacja samodzielnie wyznacza trasę dojazdu do klienta. Następnie, podczas realizacji zamówienia istnieje możliwość śledzenia drogi, którą w czasie rzeczywistym pokonuje kierowca.

Monitorowanie bieżących zleceń

Zasadą utrzymania wysokiej jakości dostaw, jest przypisywanie jednemu kierowcy wyłącznie jednego zlecenia. Dlatego też aplikacja umożliwia w tym samym czasie złożenie kilku zleceń i bieżące monitorowanie ich statusu.

features-img
features-img

Powiadomienia push

Kontakt pomiędzy restauracją a kierowcami odbywa się w czasie rzeczywistym poprzez powiadomienia push. W ten sposób aplikacja informuje o zmianach statusów zleceń: akceptacja, przerwanie, odrzucenie oraz dostarczenie. Istnieje również możliwość wykonania połączenia telefonicznego.

Generowanie raportów

W każdej chwili istnieje możliwość wygenerowania raportów dotyczących dostaw. Raporty obejmują informacje o ilości dostarczonych, niedostarczonych i anulowanych zamówień, ilości wszystkich przesyłek, procencie dostarczonych przesyłek, płatności kartą/gotówką oraz średniego czasu dostawy.

features-img

Funkcjonalności aplikacji

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji Na Czas,
dzięki którym zaoszczędzisz czas i zyskasz gwarancję jakości.

features-img

Automatyczne wyszukanie kierowcy

Aplikacja samodzielnie wyszukuje kierowcę, posiadającego status dostępności i znajdującego się najbliżej Twojej restauracji.

features-img

Kontakt w czasie rzeczywistym

Informacje o przyjęciu, przerwaniu, odrzuceniu, dostarczeniu dostawy - otrzymujesz jako powiadomienia push.

features-img

Śledzenie trasy kierowców

Aplikacja umożliwia bieżące śledzenie trasy, którą pokonuje kierowca z Twoim zamówieniem.

features-img

Pomiar czasu

Aplikacja mierzy czas, który mija od momentu przyjęcia zlecenia do jego dostarczenia.

features-img

Historia zleceń

Aplikacja zawiera historię zrealizowanych zamówień, dzięki czemu łatwo odtworzyć miejsce oraz czas zrealizowanej dostawy.

features-img

Generowanie raportów

Aplikacja umożliwia zapoznanie się z raportami zawierającymi informacje o zamówieniach.

Aplikacja Na Czas


Aplikacja mobilna składa się z dwóch współpracujących ze sobą aplikacji: NaCzas dla Biznesu (Twojej restauracji) oraz NaCzas dla Kierowców (kurierów odbierających od Ciebie zamówienia). Aplikacje dedykowane są na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android. Istnieje możliwość bezpłatnego pobrania aplikacji ze sklepu Google Play, jednak dostęp do pełnej funkcjonalności wymaga utworzenia konta, które zakładamy dopiero po podpisaniu umowy w wersji papierowej.