Oferta dla restauracji


Na Czas to transport i dostawa zamówień gastronomicznych z restauracji do klientów, w mieście Kraków. Opracowaliśmy system, który pozwolił nam zoptymalizować koszty, czas oraz logistykę dostaw, tak by dostawy były szybkie i cechowały się wysoką jakością. W tym celu dysponujemy doświadczonymi pracownikami, flotą pojazdów, profesjonalnym sprzętem do transportu zamówień gastronomicznych oraz aplikacją mobilną usprawniającą cały proces.

features-img

Rozwiń z nami swój biznes

Usługa Na Czas pozwoli rozwinąć Twoją restaurację, pizzerię, bistro oraz każdą inną firmę świadczącą usługi cateringowe. Zajmujemy się transportem gotowych dań z Twojej restauracji do klienta, w sposób umożliwiający jednocześnie zwiększenie zysków oraz zachowanie najwyższej jakości i szybkości dostaw. Jesteśmy wyposażeni w potężną flotę pojazdów, doświadczonych kurierów oraz profesjonalny sprzęt do transportu żywności. Dodatkowo cały proces logistyczny wspiera niezawodna aplikacja mobilna, która automatycznie odnajduje najbliższego i dostępnego kierowcę oraz na bieżąco monitoruje wszystkie parametry dostawy.

Rozpocznij sprzedaż dań na wynos

Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż dań na wynos współpracując z Na Czas, wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie i umówić na dogodny termin spotkania. Przedstawimy Ci szczegółową ofertę i podpiszemy umowę w formie papierowej. Tego samego dnia otrzymasz dostęp do aplikacji mobilnej umożliwiającej współpracę z kurierami i wytłumaczymy Ci jak z niej korzystać. I co najważniejsze - usługę Na Czas sprzedajemy w pakietach po 500 dostaw, dzięki czemu z góry znasz kwotę jaką przeznaczycz na dostawy. Gdy wykorzystasz miesięczny pakiet dostaw - w każdej chwili możesz wykupić kolejny.

features-img

Korzyści z usługi Na Czas

Korzystając z naszej usługi możesz zwiększyć zyski swojej restauracji,
obniżyć koszty dostaw i powiększyć grono zadowolonych klientów.

features-img

Dostawy na czas

Stosowanie zasady jedno zamówienie = jeden kierowca, sprawia że jesteśmy bezkonkurencyjni pod względem szybkości dostaw z Twojej restauracji do klienta.

features-img

Gwarancja wysokiej jakości

Profesjonalny sprzęt do transportu żywności oraz aplikacja umożliwiająca monitoring zleceń, dają Ci gwarancję najwyższej jakości dostaw.

features-img

Obniżenie kosztów

Zatrudnienie kurierów, utrzymanie floty pojazdów oraz czas niezbędny na logistykę generuje duże koszty. Dokonaliśmy optymalizacji, z której możesz skorzystać.

features-img

Zwiększenie zysków

Obniżenie kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu sprzedaży i ilości zadowolonych klientów generuje zyski oraz rozwój Twojego biznesu.

features-img

Brak ryzyka

Posiadamy doświadczonych pracowników, profesjonalny sprzęt i gwarantujemy pełną dostępność podczas godzin otwarcia lokalu. W każdej chwli możesz też zrezygnować ze współpracy.

features-img

Więcej zadowolonych klientów

Szybkość i jakość dostawy wpływa na opinie o Twoim lokalu, co przekłada się na zwiększenie ilości zamówień i nowych klientów.

quote
Szybkie dostawy i dobry kontakt z kurierami. Klienci chwalą dostarczane posiłki, dzięki czemu zyskujemy więcej zamówień na wynos. Doskonały sposób na rozwinięcie restauracji!
.

Paweł Swajdo
Restauracja U SZWAGRA